ПРАВИЛА ПОДАННЯ СКАРГИ

Ваш ігровий нік: «текст»
Ігровий нік порушника: «Нік_Порушника»
Суть скарги: «текст»
Докази [ВІДЕО або СКРИН]: «текст»


Скарга не буде розглянута, якщо:
Скаргу складено не за формою
Відсутній хоч один пункт із форми подання
Відсутні докази
Докази обрізані або відредаговані
У скарзі присутнє опитування
На док-вах присутні сторонні програми, які заборонені правилами сервера
Скріншот не з моменту видачі покарання
Творець скарги створює оффтоп у темі; Флуд для своїх потреб (Приклад: «ап» «Перевірте ЖБ» тощо)
Відредаговані скріншоти
Є масовий флуд у темі
Неадекватна поведінка/неповага до адміністрації від творця скарги
Скаргу написано не від особи, яка отримала покарання/постраждала під час дій адміністрації
Суть скарги буде на кшталт: «скинь відео, як я порушив, хочу подивитися», «хочу опру порушення»;
Заборонено «тролити» «принижувати» «ображати» адміністрацію в скарзі. (Робити «перекручування» ніків);
Автором скарги ігноруються уточнювальні запитання, запити від адміністрації для виконання будь-якої вимоги, яка впливає на результат розвитку і закриття скарги, спеціалізовані конкретні інструкції, згідно з якими потрібно діяти у встановлений адміністратором період часу.
Використання ненормативної лексики;
У скарзі замість скріншота видавання покарання і скріншота під час входу в гру прикріплено будь-яку іншу картинку, що не стосується суті скарги. (Якщо скріншот не потрібен, ставте «-» під час подання скарги)





За що можна отримати блокування ФА:
За флуд або оффтоп у скарзі
Офтоп - будь-яке мережеве повідомлення, що виходить за рамки заздалегідь встановленої теми спілкування, а також повідомлення, які відправляються не від творця скарги/адміністратора.
Неадекватна поведінка в скарзі
За повідомлення, які мають образливий зміст стосовно гравців або адміністрації
Скаргу створено не за формою.
Створення 2-ух скарг поспіль (на одного й того самого адміністратора)
За обговорення дій адміністрації
За порожні повідомлення: «!»,«?»,«.»» і тд.
За повідомлення в скарзі, якщо не ви її створили
За скарги, що вводять адміністрацію в оману